Svatba

Plánujete svatbu a chcete ji prožít v originálním prostředí? Farma Hory Vám poskytne neobyčejný svatební zážitek, na který budete vzpomínat po zbytek života.

Vážení zájemci o pořádání svatby na Farmě Hory,
vzhledem k velké poptávce nejsme schopni vyhovět všem Vašim požadavkům, proto jsme nuceni přijmout opatření k závaznému písemnému potvrzení sjednaných termínů a zaplacení finanční zálohy. Pokud nebudou z Vaší strany tyto dvě podmínky dodrženy do 31.11.2017, budou uvolněné termíny zveřejněny na našich webových stránkách a nabídnuty dalším zájemcům.
Aktuálně nejsme bohužel schopni přijímat další rezervace.

Velice nás těší Váš zájem o naše služby a proto hledáme co nejjednodušší řešení vzniklé situace.
Děkujeme za pochopení.
Váš tým Farma hory

Svatba uprostřed přírody

Naše farma je svou polohou zasazena doprostřed Loketských lesů. Poskytneme Vám tak pro Vaši svatbu naprosté soukromí a originální svatební hostinu, které mohou vévodit vybrané zvěřinové speciality.

Ubytování svatebčanů

Připravili jsme pro Vás také nadstandardně vybavený penzion, kde mohou přítomní svatebčané po svatebních oslavách strávit noc. Děti do 3 let zdarma.

Doplňky svatebního dne

K dispozici Vám rádi nabídneme:

  • Samozřejmostí je uspořádání obřadu přímo na Farmě Hory
  • Dáme Vám doporučení na živou hudbu
  • Doporučíme Vám svatební fotografy, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti

 

Rezervace termínu svatby

Vážení návštěvníci, prostřednictvím tohoto formuláře nám můžete zaslat předběžnou rezervaci termínu Vaší svatby. Zpětně Vás s potvrzením termínu budeme kontaktovat.

Pořádání akcí, svatební  termíny, oslavy atd. : pí. Lucie Vaněčková Labajová  tel: 601 168 439 . Číslo je aktivní po-pa od 16.00 – 19.00 hod  e:mail :Farma.akce@gmail.com

Děkujeme za Váš zájem Tým Farmy Hory